: "Коли прагнуть поліпшити екологічний стан в містах то..."

в facebook:

Коли прагнуть поліпшити екологічний стан в містах то нормують кількість СО2 у викидах автівок і застосовують економічні важелі, щоб невигідно було використання брудних авто. Для всіх авто а не тільки для тих, що імпортуються. Об этом сообщает ua-open.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коли прагнуть впорядкування руху в містах та вивільнити простір для пішоходів то вводять правила паркування, проїзду та розміщення авто а не вводять акцизи.

Коли прагнуть безпеки на дорогах то роблять якісні дороги та вводять обовязковий ТО для всіх у ... часників руху, а не створюють перепони для можливості продажу частині гравців ринку.

Коли вводять обмеження купувати тільки від якогось мохнатого року та не більше 1 в руки і не можна продавати то це ураження в правах громадян і все заради одного - не дати створити ринок. Бо вільний ринок не влаштовує когось, хто не в змозі існувати в конкурентному середовищу і тільки на внутрішньому обмеженому ринку має можливість продавати дорого бо продавати на зовнішньому доводиться дешево. Інакше не можна знімати корупційну ренту.

Це стосується не тільки авто. Це стосується підходів.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя